Bed & Breakfast Gerlachus

Links

Houthem

Bed & Breakfast Gerlachus ligt in Houthem-Sint Gerlach. Blader door de VVV-wandelgids met de vele bezienswaardigheden in Houthem-Sint Gerlach
http://issuu.com/wijhouthemsintgerlach/docs/vvvzl_parels_rondom_gerlachus_highr
Heiligdom Sint Gerlachus: http://www.st-gerlach.nl/pages/heiligdom.htm
Château St. Gerlach: http://wijhouthemsintgerlach.nl/chateau-sint-gerlach/
Bekijk ook onze facebookpagina: https://www.facebook.com/BenBGerlachus
Ga één dorp verder naar Meerssen en bezoek de prijzenwinnende chocolatier “Smores”: http://www.smores.nl,/a>

Valkenburg

VVV Zuid Limburg: http://www.vvvzuidlimburg.nl/index.aspx
Amstel Goldrace: http://www.amstel.nl/evenementen/amstelgoldrace
Kerstmarkt Valkenburg: http://www.kerststadvalkenburg.nl/
Openluchttheater Valkenburg: http://www.openluchttheater-valkenburg.nl/
NK Living Statues: http://www.nklivingstatues.nl/
Thermae 2000: http://www.thermae.nl/
Restaurant Hubert Haenen http://www.huberthaenen.nl
Taverne / Speeltuin t’Koetshoes http://www.koetshoes.nl
Caveman Run 25 juni 2016 http://www.caveman-run.nl

Maastricht

VVV Maastricht: http://www.vvvmaastricht.nl/
Tefaf: http://www.tefaf.com/
André Rieu: http://www.andrerieu.com/nl/home
Preuvenemint: http://preuvenemint.nl/

Zuid Limburg

Drielandenpunt Vaals: http://www.drielandenpunt.nl/
Wijngoed Fromberg in Ubachsberg: http://www.fromberg.nl/index.html
Cafe de Wandelaar ’s Gravenvoeren: http://www.opcafegaan.be
Heuvelland Vierdaagse: http://www.heuvelland4daagse.nl

Roermond

Designer Outlet Roermond http://www.mcarthurglen.com/nl/designer-outlet-roermond/nl/

Maasmechelen

Maasmechelen Village – Fashion Outlet http://www.maasmechelenvillage.com/

Aken

Toeristische tips: http://www.aachen.de/nl/ts/180_alles_over_aken/index.html

Luik

Toeristische tips: http://www.liege.be/tourisme-nl

Hasselt

Toeristische tips: http://www.hasselt.be/